Novinky

Nabídka pracovních  míst

Hledáte zajímavou práci? Jste vyučený malíř pokojů nebo by vás tato práce zajímala a bavila? Hledáme nové kolegy do svých řad.

Požadujeme:

1) Spolehlivost a dochvilnost

2) Ochotu pracovat občasně o víkendech

3) Ochotu práce v zahraničí (DE, bez potřeby znalosti německého jazyka)

4) Praxe v oboru výhodou

Neváhejte a posílejte životopisy na email: chronakv@seznam.cz nebo volejte 724150003 Držíme vám místo!!!

Barva roku 2023

Inspirace přírodou a šetrné chování k naší planetě jsou vodítkem pro výběr barvy JUB na rok 2023. Její příběh vychází z cílů snižovat odpad, více recyklovat ♻, znovu používat suroviny a promyšleně pečovat o naše životní prostředí. Hvězdou roku 2023 se tak stal nebesky modrý odstín Freedom 520D.

Vytvořené struktury
Vytvořené struktury

Musíte se doma, v kanceláři či kdekoliv jinde koukat na nerovné nebo nehezké stropy? Naše firma má pro Vás řešení. Provádíme stříkání stropů speciálními barvami, které obsahují příměs dřevěných pilin nebo drobného kameniva. Stříkáním naneseme na plochu dostatečné množství nátěrových hmot a vytvoříme krásnou pravidelnou strukturu.Nejlépe využijeme tuto techniku na starší křivé stropy nebo na nové sádrokartonové podhledy. Pro více informací nás kontaktujte.

Při naší práci využíváme kvalitní prověřené materiály ve většině případech od firmy JUB. Tyto barvy a přípravky snadno vyřeší například problémy s plísněmi, jejich barvy nemají problémy s jakýmkoliv povrchem a dají se bez problému tónovat do jakéhokoliv odstínu, který si náš zákazník vybereKontaktujte nás a spolu vybereme, co bude vyhovovat vaši konkrétní situaci. Konzultaci od nás dostanete ZDARMA.